Ideální je s podezdívkou

http://www.ploty-hyl.cz/podhrabova-deska-vzor-k http://www.ploty-hyl.cz/podhrabova-deska-vzor-k http://www.ploty-hyl.cz/podhrabova-deska-vzor-k http://www.ploty-hyl.cz/podhrabova-deska-vzor-k http://www.ploty-hyl.cz/podhrabova-deska-vzor-k http://www.ploty-hyl.cz/podhrabova-deska-vzor-k http://www.ploty-hyl.cz/podhrabova-deska-vzor-k http://www.ploty-hyl.cz/podhrabova-deska-vzor-k http://www.ploty-hyl.cz/podhrabova-deska-vzor-k http://www.ploty-hyl.cz/podhrabova-deska-vzor-k http://www.ploty-hyl.cz/podhrabova-deska-vzor-k

Pomýšlíte-li na stavbu plotu, ale nechce se vám příliš utrácet, použijte k zabezpečení svého pozemku plot z obyčejného pletiva. Takový plot využijete k oplocení domu, chaty či zahrady. Hodí se všude tam, kde nepotřebujete až tak moc chránit své soukromí. Oplocení pozemku klasickým pletivem vám ale bude plnit stejnou funkci jako třeba plot betonový nebo dřevěný, pokud k němu uděláte betonovou podezdívku. Jak všichni víte, pletivo koroduje nejen působením povětrnostních vlivů, ale hlavně vlivem zarůstající trávy. Betonová podezdívka tomuto negativnímu působení zabrání a životnost takového plotu se pak vyrovná plotům z jiných kvalitnějších materiálů. Takové oplocení vás navíc bude stát mnohem menší finanční obnos, což je další pozitivní věc, která se stavbou plotu z obyčejného pletiva souvisí.

Možnost různých dekorů

Všichni asi znáte různé typy betonových plotů. Mají různou barvu i dekor. To samé platí i pro naše betonové dílce, které slouží jako podezdívka plotu. Proto jsou Podhrabové desky tak používané a oblíbené. Samozřejmostí jsou různé rozměry.

Ohodnoťte příspěvek